Vinç Servis ve Raporlama Hizmetleri

Erkuşlar olarak gerek kendi markamız gerekse farklı markalarda oluşan arıza ve tamir sorunlarına müdahale edebilmek için 7/24 acil servis taleplerinize cevap verebilmekteyiz.

Vinç, caraskal ve tavan vinçlerinde MMO odası tarafından verilen veya verilecek olan muayene raporları ile ilgili olarak öncesinde veya sonrasında kaldırma ekipmanlarının uygun hale getirilmesi, vinç ve kaldırma ekipmanlarının ERKUŞLAR tarafından gözetim yapılarak rapor çıkartılması ve çıkartılan raporlara uygun olarak servis hizmetinin verilmesi, arızalı makinaya müdahale edilmesi servis konularımızı oluşturmaktadır.

Servis ve Raporlama

Bakım ve Sözleşmeli Hizmetler

Bakım anlaşmaları 1 yıl süreyi kapsayan genel kapsamlı periyodik vinçlerin bakım ve servislerini kapsamaktadır.

Yıllık bakım onarım hizmeti süresi bakım anlaşmasının imzalandığı gün itibarı ile 12 aydır. Bu süre içinde her 3 ayda bir tüm vinçler bakıma alınarak, yılda 4 kez aynı işlem tekrar edilir ve her bir hizmet geçerlilik süresi 3 (üç) aydır.

Bakım

Servis Talep

Vinç servis ve bakım hizmetlerimiz ile ilgili aşağıdaki formumuzu doldurabilir, bize e-mail ile bildirebilir veya telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hızlı, güvenilir, etkin bir servis ve sektörde edindiğimiz uzun yıllar bilgi birikiminin birleşiminden oluşan dürüst hizmet anlayışımız ile tanışın.

Servis Talep