Vinç, Caraskal ve Tavan Vinçleri Servis ve Raporlama Hizmetleri

Erkuşlar olarak gerek kendi markamız gerekse farklı markalarda oluşan arıza ve tamir sorunlarına müdahale edebilmek için 7/24 acil servis taleplerinize cevap verebilmekteyiz.

Vinç, caraskal ve tavan vinçlerinde MMO odası tarafından verilen veya verilecek olan muayene raporları ile ilgili olarak öncesinde veya sonrasında kaldırma ekipmanlarının uygun hale getirilmesi, vinç ve kaldırma ekipmanlarının ERKUŞLAR tarafından gözetim yapılarak rapor çıkartılması ve çıkartılan raporlara uygun olarak servis hizmetinin verilmesi, arızalı makinaya müdahale edilmesi servis konularımızı oluşturmaktadır.

MMO tarafından yapılan raporlara ek olarak;

ERKUŞLAR tarafından

  1. Güvenlik risklerinin gözden geçirilmesi
  2. Risk oluşturacak sorunların belirlenmesi
  3. Ürünün ömrünün uzatılması
  4. Planlı kontroller sayesinde önceden müdahale
  5. Kullanıcının bilgilendirilmesi

Raporlarının kullanıcıya sunulması ile makine hakkında bilgilendirme yapılması gerek kullanıcı açısında gerekse servis ve bakım işlerini yürüten ekiplere önceden hazırlıklı olma şansını vermektedir. Bu sayede firmalar önlemlerini önceden alabilecek gerek raporlamalarda gerekse tamir ve bakım hizmetlerinde ne tip ürünlerin gerekebileceği bilgisini edineceklerdir.

Profesyonel Servis Hizmetleri:

Servis , Tamir ve Bakım hizmeti ile ilgili olarak acil müdahale gereken durumlarda servis ekibimiz yerinizde sorunu geçici olarak veya kalıcı olarak giderecektir. Vinçlerin ve tavan vinçlerinin servisi sadece yetkili kişiler tarafından tamir ve servis hizmeti yapılmadır.

Anahtar Teslim Çözümler

ERKUŞLAR markalı olsun olmasın ekibimiz vinci en kısa sürede işler vaziyette teslim edecektir. Yedek parça gereken durumlarda vinç kendimize ait ise hemen değil ise yedek parça temin süresi içinde vinç kullanır halde teslim edilir. Ancak sorunun tekrar oluşmaması için gerek kullanıcı gerekse firma yazılı ve sözlü olarak bilgilendirilir. Bu kapsamda vincin modernizasyonu, güncel hale getirilmesi, bakımlarının yapılması ve uzun bir süre sorunsuz çalışması sağlanır.

Tavan vinçleri ve vinçler acil servis ve tamir hizmetleri ile ilgili olarak servis ekibimiz ile 0530 580 4213 numaralı hattan veya teknikhizmet@erkuslar.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.