Biz Kimiz?

ERKUŞLAR MAKİNA VE ALETLERİ SANAYİİ VE TİC. A.Ş. Resmi olarak 1957 yılında İSTANBUL Karaköy de kurulmuştur. 60 Seneyi aşkın bir süredir mekanik caraskallar, çektirmeler, vinçler, ırgatlar, elektrikli halatlı vinçler, elektrikli zincirli caraskal sistemleri imalatı yaparak geçiren alanındaki sayılı firmalardan biridir.

Mekanik caraskallar ile başladığımız yolculuğa ERKUŞLAR markası ile 0,2 tondan 100 tona kadar olan standart elektrikli vinçler, zincirli vinçler ve daha üzeri kapasitede tek kiriş ve çift kiriş köprü sistem vinçlerde, ex-proof taleplerde, mekanik ve zincirli kaldırma, zincirli çektirme, zincirli caraskal sapanlar ve diğer ünitelerinde ihtiyaç sahiplerine en uygun alternatifleri sunuyoruz.

Biz ERKUŞLAR ailesi olarak çözüm ortağı olmamızın haklı gururunu ve markamızın sorumluluğunu taşımayı hem kendimize hem de 60 yıldır bize inanan ve güvenen müşterilerimize karşı sorumluluk olarak kabul ediyoruz. Sadece kendimizi ödüllendirmek için ve sorumluluğumuzun yansıması olarak kalite belgeleri ile ürünlerimizi ve kendimizi de onurlandırmayı da ihmal etmiyoruz. Daha uzun bir süre kaldırma makineleri konusunda kalite ve çözüm arayışlarınızda beraber olacağız. 


Stratejik Hedefimiz

Hedefimiz vinç, caraskal sistemlerimiz ve mühendislik hizmetlerimizdeki tecrübemiz ile, tasarım, mühendislik ve üretim alanımızda liderlik.

Vizyonumuz

ERKUŞLAR A.Ş. olarak, 1957 yılından bugüne kadar, insan, çevre ve kalite odaklı ürünler ile vinç ve kaldırma ekipmanları konusunda tüm Türkiye ve Dünya çapında küresel bir firma olarak üretimlerimize devam ederek, daha uzun yıllar kendi sektörümüzde kalitemizi, saygın, güvenilir, ve fark yaratan bir marka olarak değerimize değer katmaktır.

Misyonumuz

Üretime başladığımız 70’li yıllardan bu yana dünya standartlarına uygun çalışmalarımız ile projeden, üretime, üretimden satışa ve satıştan satış sonrası servise kadar satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler ile ilgili müşterimize en uygun çözümü, en uygun ürünü, ve en uygun fiyatı temin etmek, yarattığımız markanın değerini korumak ve daha ileri seviyelere çıkartarak, insan, çevre ve iş güvenliğini en ön planda tutarak hizmet verdiğimiz tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek hızlı, kaliteli, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir firma olmaya devam edeceğiz.

Stratejimiz

ERKUSLAR olarak, gelişen sanayimiz de gerek Türkiye’nin gerekse dünyanın vinç ve kaldırma ekipmanları taleplerine en uygun çözümler ile kaldırma ve taşıma problemlerini çözmek, yenilikçi anlayışımız ve uygun ürünler ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktır.

Bizi ERKUSLAR olarak 60 yıldır ayakta tutan ve değiştirmeyeceğimiz temel değerlerimiz;

  • Yenilikler yaratmak
  • Müşterilerin talebine göre en uygun çözümü üretmek
  • Çevreye ve insana olan saygıdan ödün vermemek
  • Markamıza olan inancımız
  • Dürüstlük ve sorumluluk bilincimiz

Yönetim Ekibimiz

ERKUŞLAR aile şirketi olarak kurulmuş olmakla beraber yıllar içinde kurumsal kimlik kazanmak ve uzun yıllar boyunca ERKUSLAR markasının devamını sağlamak için aile fertlerini dışarı alarak konusunda uzman kadrolar ile yoluna devam etmektedir.